Za nákupy do Ingolstadt Village

Potrpíte-li si na značkové zboží, ať už se jedná o oblečení, kabelky, šperky, kosmetiku, nebo třeba jen čokoládu, pak doporučujeme zajet si do německého Ingolstadt Village, kde koupíte všechno na jednom místě zhruba až o 60 % levněji než kdekoli jinde. 

Pánský oblek od Boggi za 150 eur, obuv od Navyboot za 50 eur, nebo tělový olej od L´Occitane en Provence za 15 eur. Že to není možné? V běžných obchodech rozhodně ne, ale v outletové vesničce Ingolstadt Village jsou podobné ceny samozřejmostí. Rozhodně se ale nejedná o dávno vyšlou módu, ale o špičkové kolekce z loňského roku. Čeká vás na 110 obchodů, které patří značkám jako Patrizia Pepe, Bally, Furla, Liu Jo, Karl Lagerfeld nebo Pepe Jeans. Jejich zboží lze získat až o 30 až 60 % levněji oproti doporučeným prodejním cenám. K milé atmosféře přispívá i fakt, že hlavní uličky nejenže zdobí dekorace z živých květin, ale disponují lavičkami a židličkami se stolečky, kde si můžete odpočinout. Samozřejmostí jsou velké a čisté toalety, také parkoviště zdarma. Občerstvit se můžete v několika restauracích. Je libo bavorská klasika, italská pizza či asijská kuchyně? Stačí si jen vybrat.

Rady na cestu:

-Do Ingolstadtu se dostanete pohodlně po dálnici přes Plzeň a Regensburg. Cesta trvá z Plzně necelé tři hodiny.

-Otevřeno je denně od pondělí do soboty od 10 do 20 hodin.

-Hned u vchodu najdete informační centrum, kde vám rádi pomohou.

-Bez DPH můžete nakupovat už od 25 eur.

-Více na www.ingolstadtvillage.com

Foto: Ingolstadt Village

About Jana Hájíčková 43 Článků
Tisková mluvčí CK Neckermann - Stará se o komunikaci s médii, vydává tiskové zprávy o aktuálním dění, organizuje tiskové konference a press tripy. Má k dispozici bohatou fotobanku. tel. +420 777 355 456

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*