Velká předvánoční soutěž o nové špičkové lyže značky Elan

Vyhlašujeme velkou vánoční soutěž o špičkové lyže značky Elan. Soutěž se bude konat v termínu od 28. 11. 2018 od 19:00 hodin do 5. 12. 2018 do 23:59 hodin. Soutěž bude probíhat na facebookových stránkách cestovní kanceláře Neckermann.

Do soutěže budou zařazeni soutěžící, kteří jsou fanoušky facebookové stránky CK Neckermann a napíšou pod soutěžní příspěvek vtipný komentář týkající se přiložené fotografie.

Kompletní znění pravidel soutěže naleznete ZDE.

Vítěz soutěže bude vybrán odbornou porotou do 7. 12. 2018. Výhercem se stane soutěžící, který co nejoriginálnějším a nejvtipnějším způsobem okomentuje situaci na přiložené soutěžní fotografii.

Výherce soutěže získá lyže značky Elan. Pokud bude výhercem soutěže žena, získá lyže Elan, dámský model Delight Black Edition Power Shift. Pokud bude výhercem soutěže muž, získat lyže Elan Amphibio Black Edition Fusion.

Facebook je kompletně osvobozen od závazků každým účastníkem. Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Lyže Elan a jejich nejmodernější inovace Black Edition

Elan Black Edition je spojením toho nejlepšího z designu, stylu i výkonnosti. Exkluzivně ve všech kategoriích: Amphibio, Ripstick i Delight. Tato speciální edice se vyznačuje nadčasovým elegantním černým designem a nejmodernější karbonovou konstrukcí, takže je nepřehlédnutelná na svazích i v obchodech. Podrobnější informace naleznete na stránkách lyží Elan.

 

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*