Tisková mluvčí CK Neckermann Jana Hájíčková vzala za samé jedničky dceru do Legolandu v Německu

Chtěla jsem odměnit dceru, která měla v osmé třídě samé jedničky, výletem do německého Legolandu, ale musím přiznat, že to byl dárek i pro mě a manžela.  

Ubytovali jsme se v Královském hotelu, což je prázdninová vesnička hned vedle Legolandu. Připadali jsme si jako v pohádce. Uvnitř to vypadalo jako na hradě, doplňky byly z lega – například lustr, různá zvířátka na stěnách, na lavičce seděl pán z lega apod. V pokoji spala dcera na palandě, která připomínala hrad, my jsme měli dvoulůžko s baldachýnem. Připadala jsem si jako princezna. Samozřejmě v pokoji nechybělo lego na hraní. Z hradu jsme to měli pěšky lesoparkem do Legolandu deset minut.

Musím říct, že v pátek jsme nečekali na atrakce skoro žádné fronty, nejdelší trvala deset minut na Ninjago, kam se vejde jen 12 lidí. A to byly už prázdniny! Prakticky jsme stihli vyzkoušet skoro všechny atrakce, ale nejvíce nás uchvátila loď, která sjížděla do vody nejprve pozadu a pak hodně velkým sešupem dopředu. Stříkající voda nás krásně v tom vedru osvěžila. Dceři se líbili roboti, kteří s člověkem máchají na všechny strany. Mohli jsme si navolit obtížnost, dala jsem si dvojku a stejně mě bylo slyšet přes celou halu. Ale křičela jsem i na obyčejné horské dráze, dcera se jen smála.

Vyzkoušeli jsme 4D kino, kde na nás pršelo a foukal vítr nebo pěna. Na oběd jsme si zašli do Grill housu, lepší steak jsem v životě nejedla. Dcera měla široké nudle na způsob špaget a také si pochutnala. Další den jsme vyzkoušeli i čínské nudle s kuřecími kousky před Ninjago world, byly taktéž výborné, ale jedli jsme je na stojáka, takže doporučuji Grill house!

V pátek večer jsme si v prázdninové vesničce zahráli bowling, kde mají pro děti skvělou vychytávku, před hrou se dětem vysunou zábrany, aby jim koule nespadla do jamky. Ráno byla snídaně v Královském hradu famózní, takový výběr ovoce, sýrů, salámů, pomazánek, pečiva jsem dlouho nezažila. Mezi stolky chodili maskoti a děti hladili nebo se s nimi fotili. Jediné, co mi vadilo, byl hluk, ale to snad ani jinak s dětmi nejde.

V sobotu už bylo v Legolandu rušno a stály se fronty až půl hodiny. Připlatili jsme si za tamagoči, s nímž si atrakci objednáte, takže přijdete ve smluvený čas a nestojíte frontu. Lze ale objednat jen jedna atrakce a po absolvování si můžete objednat další. Tamagoči stojí 20 eur. Ovšem nenechali jsme si ujít ani kouzelnické představení s balónky, bylo vtipné a jako vrchol všeho bylo, že kouzelník skončil v jednom z balónků.

Večer jsme byli pořádně unavení, ono se to nezdá, ale když celý den chodíte od atrakce k atrakci, tak se pěkně unavíte. Přesto jsme šli ještě na minigolf v prázdninové vesničce. Byl pro děti skvěle vymyšlený, překážky nebyly moc těžké a opět byly z lega. Ještě jsme chtěli jít na opičí dráhu, ale už nám nezbyl čas. V neděli jsme pak absolvovali poslední den v Legolandu a uháněli domů. Dcera byla šťastná jako blecha a my také, protože jsme strávili celý víkend společně. Jasně, stálo to trochu víc peněz, ale co byste pro radost dětí neudělali!

About Jana Hájíčková 43 Článků
Tisková mluvčí CK Neckermann - Stará se o komunikaci s médii, vydává tiskové zprávy o aktuálním dění, organizuje tiskové konference a press tripy. Má k dispozici bohatou fotobanku. tel. +420 777 355 456

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*