Soutěž o rodinný pobyt v rakouském hotelu Alpina

Vyhlašujeme soutěž o skvělý rodinný pobyt v hotelu Alpina v rakouském městě Bad Hofgastein. Soutěž se bude konat v termínu od 8. 6. 2018 od 19:00 hodin do 20. 6. 2018 do 23:59 hodin. Soutěž bude probíhat na facebookových stránkách cestovní kanceláře Neckermann.

Do soutěže budou zařazeni soutěžící, kteří jsou fanoušky facebookové stránky CK Neckermann a napíšou pod soutěžní příspěvek vtipný komentář týkající se přiložené fotografie.

Úplná pravidla soutěže naleznete zde.

Výherce soutěže vybere odborná porota do 25. 6. 2018, které také jméno výherce neprodleně uveřejní na facebookového stránce a zároveň ho zde i o výhře informuje.

Výherce získá 1x týdenní pobyt s polopenzí pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let v rakouském hotelu Alpina uplatnitelný v létě 2018.

Facebook je kompletně osvobozen od závazků každým účastníkem. Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Hotel Alpina

Objevte krásy Rakouska. Hotel Alpina se nachází ve městě Bad Hofgastein, což je známé lyžařské a wellness centrum. V létě je to pak známý spot pro pěší túry. V docházkové vzdálenosti od hotelu je centrum s bary, kavárnami a restauracemi. Hotel má taktéž vlastní krytý bazén s protiproudem a louku na opalování. Nedaleko hotelu se nachází proslulé wellness středisko Alpentherme Gastein. Více informací o hotelu naleznete zde.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*