Soutěž o LEGO® Creator stavebnice a vstupenky do německého parku LEGOLAND® Deutschland

Vyhlašujeme soutěž o stavebnice LEGO® Creator a vstupenky do parku LEGOLAND® Deutschland. Soutěž se bude konat v termínu od 15. 8. 2018 od 19:00 hodin do 21. 8. 2018 do 23:59 hodin. Soutěž bude probíhat na facebookových stránkách cestovní kanceláře Neckermann.

Do soutěže budou zařazeni soutěžící, kteří jsou fanoušky facebookové stránky CK Neckermann a správně odpoví do komentáře pod příspěvek na soutěžní otázku „Z cca kolika kostiček LEGA je celý zábavní park tvořen?“

Kompletní znění pravidel soutěže naleznete ZDE.

Výherci budou 22. 8. 2018 náhodně vylosováni a jejich jména neprodleně uveřejníme na facebookového stránce a zároveň je i zde o výhře informuje.

První dva výherci získají po dvou vstupenkách do německého zábavního parku LEGOLAND® Deutschland. Další dva získají stavebnici LEGO® Creator.

Facebook je kompletně osvobozen od závazků každým účastníkem. Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

LEGOLAND® Deutschland

LEGOLAND® Deutschland je perfektní zábava pro celou rodinu. Čeká zde na vás neuvěřitelný svět vytvořený z cca 55 milionů lego kostiček. Kromě horských drah, hradů, tematických koutků a vodních atrakcí na vás čeká i pár adrenalinových zážitků. Legoland® Deutschland se nachází jen kousek za německými hranicemi. Cesta autobusem trvá asi 6 hodin. Není tak divu, že Legoland každoročně vyhledá tolik českých návštěvníků.

Naše cestovní kancelář zde každoročně pořádá tzv. Český den. Pro zájemce jsou připraveny různé prohlídky s českým překladem např. LEGO® Fabrik, jízda vláčkem EXPRESS s výkladem a mnohé další aktivity. Pouze jedinkrát v roce můžete absolvovat prohlídky s česky mluvícím průvodcem a dozvědět se různé zajímavosti! Tento rok vychází český den na 28. 9. 2018. Místa stále jsou, tak neváhejte a objednávejte na našem bezplatném callcentru 800 700 780 nebo na e-mailu callcentrum@ckneckermann.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*