Soutěž o 4×2 lístky na dětský festival Pigyáda

Ve spolupráci s dětský festivalem Pigyáda vyhlašujeme soutěž o 4×2 lístky na tento festival. Soutěž se bude konat v termínu od 27. 4. 2018 od 11:00 hodin do 4. 5. 2018 do 24:00 hodin. Soutěž bude probíhat na stránkách blog.ckneckermann.cz a na facebookových stránkách https://www.facebook.com/neckermannck/.

Do soutěže budou zařazeni soutěžící, kteří

  1. Jsou fanoušky naší stránky na Facebooku
  2. Napíšou do komentáře pod facebookový příspěvek, na jaký zážitek z dovolené nikdy nezapomenou.

Úplná pravidla soutěže jsou ke stažení zde.

Vítěz soutěže bude vybrán odbornou porotou do 9. 5. 2018. Výhercem se stane soutěžící, jejichž zážitky budou dle odborné poroty posouzeny jako nejzajímavější. Výherce bude oznámen na našem facebookovém profilu.

4 výherci získají po dvou lístcích na dětský festival Pigyáda.

Facebook je kompletně osvobozen od závazků každým účastníkem. Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Pigyáda 2018: Tajemný vesmír

Milé děti a milí rodiče,

je tu další Pigyáda v milovickém parku Mirakulum. Už 19. a 20. května budeme společně objevovat tajemný vesmír. Prozkoumáme záhady vesmíru a užijeme si spoustu her, zábavy a legrace.

Čeká vás bohatý doprovodný program: koncerty, tančení, kouzlení, žonglování, kabarety, soutěže, workshopy a dárečky! Přijede Míša RůžičkováPískomil se vracíPavel Kožíšek nebo Hanka Kynychová!

Připravil jsem si pro vás navíc dobrodružnou stezku odvahy. Pokud projdete kosmickým výcvikem, může se z vás stát kosmonaut s vesmírným pasem. Přijďte se projít mlhovinou, zjistit, co je to bílý trpaslík a přesvědčte se na vlastní oči, že černá díra není tak děsivá, jak se zdá. Naučíte se legendární moonwalk, vystřelíte si raketu, poskládáte vesmír, a navíc na vás čeká bohatý program! Tohle a ještě víc zažijete opět v milovickém Mirakulu.

Přijedou také oblíbená zvířátka z Madagaskaru – Alex, Marty, Melman a Glorie. Taky se už tak těšíte? Více informací o programu naleznete zde.

1 Comment

  1. Výherci naší malé soutěže o lístky na Pigyádu jsou následující: Iva Bourová, Hana Fatima Trousilová, Andrea Doležalová a Dana Marošová. Jejich zajímavé příhody z dovolených, na které nikdy nezapomenou, si můžete přečíst v komentářích u facebookového příspěvku. Výhercům gratulujeme a přejeme, ať příští víkend na Pigyádě stojí za to :-).

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*