Pařba v Bulharsku

V hotelu Cook’s Club na Slunečním pobřeží v Bulharsku se mládež nenudí. DJ vyhrává největší hity, barman podává nejlepší drinky a tak se musíte houpat v bocích, i když nechcete. Chillovací zóna u recepce je unikátní. Nechybí ani desítky zásuvek pro nabíjení mobilu, kdybyste se ocitli při chillování bez šťávy.

Hotel je určen zejména pro mladé, a tak není ani výjimkou, že sem přijedou party mladých lidí, některé pokoje jsou až pro šest osob. Hlavně byste měli vědět, že podmanivá hudba tady hraje prakticky nonstop. Tančí se přes den v plavkách u bazénu na hity místního DJ a disco pokračuje I po večeři. Končí se ve 23 hodin, ale většina pak pokračuje u baru. Byla jsem svědky, jak jeden den se vyměnilo z velké části osazenstvo, přijeli noví hosté. Během jednoho večera se skupinky seznámily. Seznamování tady jde opravdu rychle. Aby ne, je k tomu určeno celé přízemí. Všude jsou gauče a polštáře, na kterých si můžete ustlat uprostřed místnosti. Skvělé jsou I houpací sitě nebo sedací vaky tzv. fatboy.

Strava all inclusive zahrnuje i míchané koktejly

Součástí pobytu je strava all inclusive, což zahrnuje i alkoholické nápoje včetně míchaných drinků. Pod vlivem dvou drinků jde seznamování samo. Kromě Britů, Němců, Poláků a Rusů, jsem tady potkala i skupinky Čechů, takže kdo neovládá žádný jazyk, nic není ztraceno. Navázat kontakt lze i u moře, kam se musí od hotelu dojít přes písečné duny. Lehátka jsou zdarma. Když budete dovádět ve vlnách Černého moře, okamžitě se k vám někdo přidá. Někdy jsou vlny větší, jindy menší, ale skákat v nich je pokaždé zábava. Navíc mě potěšilo, že jsem díky jemnému písku nemusela mít boty do vody.

Pokoje s XL postelí

Pokoje jsou nově zrekonstruované v industriálním stylu, jsou prostorné a slunné a jejich velkou výhodou jsou XL postele. I v pokoji nechybí pošltáře na válení se po zemi, takže party může pokračovat i v soukromí. Ještě bych ráda zmínila rautové stoly k snídani, obědu a večeři. Vždy je na výběr z několik teplých chodů, najedí se i vegetariáni, masožrouti mají vždy několik možností, nechybí stoly se zeleninou, saláty, bohatý je i výběr sladkostí a ovoce, nepřetržitě si můžete dát zmrzlinu, která je velmi lahodná. Na třech stanovištích pak kuchaři připravují minutky přímo před vašimi zraky. Ochutnala jsem od nich špíz, palačinku, volské oko nebo čevabčiči a byla jsem velmi spokojena. Jediné mínus bych dala za kávu, která chutnala jako kávová voda. Připravovala se v automatu. Velkou výhodou jsou také “hodinky”, které slouží jako klíč k pokoji. Nahrazují pásky, které se běžně dávají k all inclusive. Nikdy tedy neztratíte klíč od pokoje a ještě se s nimi můžete koupat.

About Jana Hájíčková 43 Článků
Tisková mluvčí CK Neckermann - Stará se o komunikaci s médii, vydává tiskové zprávy o aktuálním dění, organizuje tiskové konference a press tripy. Má k dispozici bohatou fotobanku. tel. +420 777 355 456

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*