Na skok k moři?

[náhled] Dovolená u moře
[náhled] Dovolená u moře

Současná doba je hektická. Leckdo se nyní zatváří utrápeně a vysloví větu: „Vždyť já vůbec nemám čas, abych si vzal dovolenou! Cožpak můžu své pracovní úkoly (podnikání, živnost apod.) zcela opustit na jedenáct dní nebo dokonce na dva týdny?!“ Jenže pozor – nikdo z nás není stroj, aby vydržel pracovat celý rok bez několika dní oddychu. Pro ty, kteří si opravdu nemohou vzít sedm dní, nebo dva týdny dovolené, se nyní objevila skvělá možnost.

Najdete ji pod heslem „na skok k moři“. Jen tak si odskočit na prodloužený víkend, vykoupat se, zahrát si na pláži, na sluncem prohřátém písku volejbal, navštívit nějakou památku nedaleko hotelu, poležet si u bazénu s vychlazeným drinkem v ruce, projít se v klidu podvečerní přímořskou promenádou a hlavně – zapomenout. Na práci i na přeplněný diář.

Cestovní kancelář Neckermann vychází nyní vstříc pracovně vytíženým lidem.

Na skok k moři můžete třeba do Bulharska, a to i s dětmi, které si užijí v rámci klubových hotelů Happy Events zábavu a program, jenž pro ně připraví čeští animátoři. V Bulharsku najdete výborně vybavené hotelové resorty u nádherných dlouhých písečných pláží. Nakonec – kdo někdy byl na Zlatých pískách nebo si užíval dovolenou na Slunečném pobřeží, rád potvrdí, že právě zde je ideální prostor pro relax a zábavu, s dětmi i bez nich.

Bulharsko

Na skok si letos v létě můžete zaletět třeba i na některý z řeckých ostrovů, kde je možné spojit koupání v průzračně čisté vodě s návštěvou výjimečných památek. Kombinace tyrkysově průzračného moře a antických i středověkých staveb – to vše je ještě doplněné malebnými tavernami. Ostrovy Rhodos, Kos, Zakynthos – všude tam si naplno užijete koupání v čisté mořské vodě. Vstřícně a mile vás uvítá i největší řecký ostrov – Kréta. Právě na Krétě najdete čtyřhvězdičkový hotel Athina Palace Resort, který celý stojí na nevelkém skalním svahu přímo nad mořem, na skalisku, z něhož je nádherný výhled na nedozírnou mořskou hladinu. Kdo se chce několik dní probouzet u otevřeného okna a zdálky slyšet příjemně tlumené šumění mořských vln, měl by si vybrat tento hotel, se dvěma bazény a v němž vám slunečníky, lehátka i osušky na pláži i u bazénu poskytnou zdarma, bez sebemenšího poplatku.

Zakynthos

Záruku slunečního svitu a ideálně teplé moře vám určitě nabídne jižní Turecko, oblast příhodně nazývaná jako Turecká riviéra. Zdejší hotely jsou nedávno postavené a moderně vybavené. Velkolepé pohoří Taurus ční v dálce nad vámi a chrání toto pobřeží od všech mraků přicházejících ze severu.

V Turecku najdete i hotely označené jako SunConnect, což znamená, že i při opalování a koupání v moři nebudete mít sebemenší komplikace s připojením k internetu. Hotely s tímto označením nabízejí zdarma wi-fi připojení v celém areálu, nechybí v nich ani chill-out zóna pro teenagery, u bazénu je zde „Connect Bar“ s dokovacími stanicemi a tyto hotely pro své malé návštěvníky navíc ještě připravují s internetem propojenou zábavu – třeba populární geocaching.

Turecko

SunConnect Resorty najdete v Turecku, ve Španělsku, na Kypru, v Chorvatsku

I španělský ostrov Mallorca je ideální pro (třeba) prodloužený víkend u moře. Vrcholně příjemný odpočinek nabízí například hotel JS v městečku C’an Picafort. Na krásnou, písečnou pláž dojdete z tohoto hotelu ihned, stačí jen několika kroky překročit nevelkou pobřežní promenádu. I zde je v ceně wi-fi. Zajít si zde můžete do restaurace, která má krásnou terasu obrácenou směrem k moři. Objednejte si k večeři některé z vynikajících španělských vín a užívejte si pohled na zapadající slunce nad Středozemním mořem. K odpočinku stačí možná jen tři noci s polopenzí. Cenově velmi dostupné a zážitek – obrovský!

Mallorca

Skočit si na tři čtyři dny k moři je prostě lákavé. Vykoupat se, hodit na pár dní za hlavu všechny povinnosti a intenzívně si užít všechno, co luxusně vybavené hotely nabízejí – to je nový způsob letního relaxu.

Léto je krátké. Zpestřete si ho krásnými zážitky s CK Neckermann.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*