CK Neckermann běží pro Teribear aneb soutěž o 5 vstupenek do Tropical Islands

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky do německého tropického ráje Tropical Island. Soutěž se bude konat v termínu od 5. 9. 2018 od 19:00 hodin do 15. 9. 2018 do 16:00 hodin. Soutěž bude probíhat na facebookových stránkách cestovní kanceláře Neckermann.

Do soutěže budou zařazeni soutěžící, kteří jsou fanoušky facebookové stránky CK Neckermann a pod soutěžní příspěvek si tipnou, kolik uběhné náš tým na charitativní akci Teribear.

Kompletní znění pravidel soutěže naleznete ZDE.

Výherci budou do 3 dnů po skončení soutěže vyhlášeni a kontaktováni přímo na facebookového stránce CK Neckermann.

Výherce s nejpřesnějším tipem vyhraje 3 vstupenky do Tropical Islands. Druhý nejpřesnější tip získá 2 vstupenky.

Facebook je kompletně osvobozen od závazků každým účastníkem. Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Tropical Islands

Objevte nejrozsáhlejší evropský vodní svět. Čeká vás světově největší vnitřní deštný prales, orignální stavby ze zemí tropického pásu a okouzlující exotický vodní svět. Můžete snít v tajuplné laguně s jeskyní a vodopádem, relaxovat u obrovského Jižního moře s písečnou pláží a palmami. Čeká vás celoročně otevřená venkovní část s obrovskou plochou 35 000 m² s fantastickými vodními atrakcemi a bazény na ploše více než 100 m². White Water River (průtokový kanál o délce 250 m), Spray Area pro malé návštěvníky s různými vodními hrami, lehátky, gastronomií, wellness a dalšími aktivitami pro celou rodinu. Nabídky naleznete ZDE.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*